Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na Model Evropské unie

8. 11. 2008

Vážení,

Asociace pro mezinárodní otázky pořádá třetí ročník úspěšného vzdělávacího projektu Model Evropské unie určeného studentům vysokých škol.

Rád bych Vás požádal, abyste informovali Vaše členy a příznivce o možnosti přihlásit se do tohoto projektu, např. rozesláním níže uvedeného textu e-mailem či jeho umístěním na Vaše webové stránky.

Zároveň bychom Vám rádi poskytli několik papírových plakátků k umístění na nástěnku. Informujte mne, prosím, kolik kusů bychom Vám mohli poštou zaslat.

= = = = =
Asociace pro mezinárodní otázky pořádá již třetí ročník Modelu Evropské unie určeného studentům vysokých škol. Hlavní součástí tohoto unikátního projektu je simulace zasedání Rady EU.

Díky Modelu EU získávají studenti možnost dozvědět se více o tématech, kterými se v současnosti Evropská unie zabývá, ale také zdokonalit své vystupování a  rétorické schopnosti. Úspěšní účastníci projektu navíc získají možnost exkurze do sídla Evropského parlamentu ve Štrasburku.

Model EU má za cíl poskytnout praktickou zkušenost s fungováním rozhodovacího procesu v  Evropské unii a dát příležitost talentovaným mladým lidem ukázat své schopnosti a navázat nové kontakty.

Veškeré informace o projektu a o tom, jak se přihlásit, naleznete na stránkách www.studentsummit.cz. Uzávěrka pro odevzdání přihlášky je 9. prosince 2008.
= = = = =

Velmi rád zodpovím jakékoliv Vaše dotazy týkající se tohoto projektu.

Předem mnohokrát děkuji za spolupráci

Ondřej Picka
Asociace pro mezinárodní otázky

E-mail: ondrej.picka@amo.cz
Mobil: +420 721 752 605

----------------------------
Asociace pro mezinárodní otázky
Association for International Affairs
Žitná 27, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Tel./fax: (+420) 224 813 460
www.amo.cz
----------------------------

WWW.DIPLOMACIE.INFO
* Publikace, databáze odkazů, informace AMO...
* Publications, links and much more...
WWW.VISEGRAD.INFO
* Informace a analýzy o zemích Visegrádu...
* Information and analyses about Visegrád countries...